Lavterskel kom-i-form; for både medlemmer og ikke-medlemmer

Grønt Prosjekt er innetrening og utetrening i et sosialt, hyggelig miljø. Vi skal komme i bedre form samtidig som vi har det trivelig sammen. Dette er et «kom-opp-av-sofaen» / «børst-støv-av-sykkelen» – program. Dette er både for alle – både klubbens medlemmer og ikke-medlemmer. Programmet starter i slutten av november og varer til slutten av mai. Når du melder deg på Grønt Prosjekt får du fordelskortet «Grønt Kort». Dette kortet gir deg følgende fordeler: Du kan delta på grønn spinningtime på e2 treningssenter (du behøver ikke være medlem); du blir med i en egen sykkelgruppe med to erfarne veiledere, du får gratis hjelp til å justere sykkelen din, trenger sykkelen deler og/eller reparasjon, så får du god rabatt på profesjonelt verksted; du blir invitert til felles informasjonskveld – og ikke  minst: du får mange hyggelige sykkelvenner!

Målet for Grønt Prosjekt er at vi skal sykle den korte løypen (56 km) i sykkelløpet Vestfold Rundt 28.5.2017. Vi skal kjøre i samlet gruppe – i et tempo som gjør at alle har det trivelig og trygt!

Ønsker du mer informasjon om Grønt Prosjekt?  TRYKK HER