Klubbtøy – Nettbutikken er åpen!

Nettbutikken for bestilling av det nye klubbtøyet til Sandefjord Sykleklubb er nå åpen og kan nå bestilles på klubbens nettbutikk hos Bioracer via følgende link:
http://no.bioracer.com/no/mybioracer/?r=A9Rgbqwp7W

Om du ikke har brukt denne siden før, må du da registrere ny profil og angi navn, epost, og adresse, og deretter gå inn i nettbutikken og bestille tøyet du ønsker.  Først velger man mellom ulike grupper, så type og deretter størrelser og antall.  Nettbutikken stenger denne gangen 18.april.
Leveringstid 5 uker.

Størrelser og typer tøy kan prøves hos
Rocky Road AS
Raveien 293
3220 Sandefjord
Kontaktperson: Petter Blaasvær

slik at de som trenger å prøve tøy, sjekke kvaliteter og typer, kan få gjort det før bestillingen skal sendes.  Bestilling via nettbutikken gir 20% rabatt på listeprisen.  (nettoprisen er angitt på «Min Bioracer»-siden)